צרו קשר

  ּ

  עבודות מסגרות ותיקונים

  עבודות מסגרות– כאשר רובנו חושבים על מסגרייה, אנו מדמיינים לעצמנו אזור עבודה מלוכלך ומלא אבק שאין מה לעשות בו מלבד היתוך של מתכות מחומרים שונים. ההנחה הזו שגויה לחלוטין וזאת בשל העובדה שכיום ניתן לעשות שפע של דברים בעולם המסגרות.

  מסגרות זה בעצם עולם היצירה של המתכות. אם תמיד חשקתם במדרגות העשויות ממתכת, כך שיעניקו לביתכם מראה יוקרתי או בפרגולה חזקה ויפה, אז בטח תשמחו לדעת שעץ זו לא האופציה היחידה כיום. אפשר כיום לבנות פרגולות ומדרגות ממתכת, כך שהאלמנטים הללו יראו יוקרתיים ויהיו חזקים ועמידים במיוחד.

  בעזרת מסגרות ניתן גם לייצר חלקי מתכת מכל הסוגים, כך שתוכלו להשתמש בהם למגוון רחב של דברים. בין אם מדובר בצינורות להובלת מים, עמודים ממתכת או כל דבר אחר, שימוש בחלקי מתכת למטרות שונות נעשה נפוץ יותר ויותר במרוצת השנים.

  קצת על סייג כיפופים

  חברת סייג כיפופים בע״מ היא מסגרייה וותיקה הפועלת עוד משנת 1973, כאשר באמתחתה ניסיון רב ביותר ומוניטין שצברה בשל העבודה האיכותית והשירות הנפלא שהקפידה להעניק ללקוחותיה לאורך השנים.

  אז למה באמת כדאי לבחור בסייג כיפופים ולא באף חברה אחרת? להלן שתי הסיבות העיקריות.

  מחיר – סייג כיפופים עושים את עבודותם לא רק בצורה המקצועית ביותר, אלא גם במחיר נורמאלי וסביר לכל נפש. בניגוד למסגריות רבות אשר נוהגות לגבות מחירים מופרכים שלא בצדק בעבור עבודות פשוטות, אצל סייג כיפופים תקבלו הצעת מחיר הוגנת ומשתלמת במיוחד אשר תתאים למורכבות העבודה שאתם דורשים.

  ניסיון – חברה אשר פועלת עוד משנת 1973 בדרך כלל תתאפיין בניסיון עבודה יוצא דופן. סייג כיפופים פגשו כבר כל סוג של בקשה מצד הלקוחות והם יודעים כיצד ליצור כל אלמנט שהלקוח רק יבקש. כאשר בנוסף לכך אין ספק שניסיון רב מצד החברה שתעבדו איתה יעזור לכם לישון בראש שקט וללא דאגות.

  למעלה

  השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

   ּ