צרו קשר

  ּ

  עבודות ריתוך

  עבודות ריתוך קטנות וגדולות

  אם ננסה להגדיר בשפה המקצועית היבשה מה זה עבודות ריתוך, נגיד בדרך כלל כי העבודה מתייחסת לתהליכי חיבור ויצירה מחדש, באמצעות ברזל. בניגוד לחיבור קורות עץ, אותו אפשר לבצע עם מסמר ומברגה פשוטה, אם אנחנו רוצים לחבר חלקי ברזל אחד לשני ולשמור על חיבור חזק ויציב לאורך התהליך, עלינו יהיה לבצע עבודות ריתוך. אבל, מי שמכירים את התחום מקרוב, יודעים כי לא מדובר על עבודה פשוטה. באמצעות הכלים העומדים לרשותינו, אנחנו יכולים להפיק רהיטים עשויים ממתכת, לפרזל פריטים המיועדים לתעשייה, לעיצוב הבית ועוד. אמנם, רבים יודעים לבצע עבודות ריתוך, אבל במקרים מסוימים כדאי בכל זאת, לפנות למומחים לדבר.

  מה תקבלו מאיתנו לאורך העבודה המשותפת

  לפני היציאה לדרך, אנחנו לוקחים בחשבון כמה דברים:

  1. אנחנו רוצים לשמור על האיכויות של חומר הגלם: הבעיה עם עבודות ריתוך לא מקצועיות היא שאנחנו עלולים להגיע לתוצאה כביכול טובה, אבל בלי לשים לב כי ישנן נקודות חולשה אשר יצרו תקלות בהמשך. זה לא משנה אם אנחנו בונים חלק לתעשייה או אם אנחנו מנסים ליצור רהיט יש מאין, אנחנו תמיד צריכים לעבוד בצורה מדויקת ומקצועית.
  2. חשוב לנו להבין מפיו של הלקוח מה הוא מחפש בדיוק: אנחנו לעולם לא נוכל לדעת מה אתם מחפשים, אם לא תגידו לנו זאת מפורשות. היתרון שלנו, בתור חברה מקצועית ומיומנת, היא שאנחנו כבר לא צריכים לשמוע בהיכרח את כל הסיפור כדי לדעת מה התוצאה אשר תספק את הלקוח ואותנו כמובן. בכל זאת, למרות המיומנות שלנו, אנחנו תמיד מקפידים לעבור עם הלקוח על כל הפרטים הקטנים ולעבוד בשקיפות מלאה.
  3. עבודה בטכניקות המתקדמות ביותר: הטכנולוגיה לא פוסחת גם על עולם הרתכות. אנחנו מקפידים לשמור על מקצועיות ופותחים עיניים כל הזמן למתרחש בעולם התעשייה המודרני.

  עבודות ריתוך אלומיניום

  עכשיו זה הזמן ליצור איתנו קשר

  כל מסע ארוך מתחיל בצעד אחד קטן. מי שמחפש עבודות ריתוך באיכות גבוהה, הרי שעליו לפנות אלינו, 'סייג כיפופים בע"מ'. אנחנו ממתינים לכם כאן, עם אנשי צוות מצויינים ומחירים משתלמים במיוחד.

  למעלה

  השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

   ּ