צרו קשר

  ּ

  ערגול צינורות – כל המידע העדכני

  ערגול צינורות הינו תהליך עיבוד של מתכות וחומרים נוספים. בעת ערגול מופעל על המתכת לחץ גבוה מאוד בעזרת מכונות מיוחדות אשר גורמות לחומר להפוך למוצר או חלק ממוצר. לרוב מבדילים בין ערגול חם לערגול קר. בערגול חם, מחממים את החומר לטמפרטורה של 0.45 T ולאחר מכן מעבירים את החומר בתהליך של ערגול במים קרים או חמים. לעומת זאת בערגול קר משתמשים על מנת לקבל את התצורה הסופית של החומר.

  ערגול צינורות – כל מה שרציתם לדעת

  את תהליך ערגול מתכות ניתן לפשט לעובדה כי במהלכו החומר הרצוי לעיבוד עובר בין שני גלגלים או יותר של מתכת, כך מופעל על החומר לחץ גבוה מאוד אשר מעצב את צורתו של החלק ומשנה את תכונותיו המכאניות לצורה הרצויה. בסופו של התהליך, עובי החומר קטן, אורכו גדל ורוחבו נשאר כפי שהיה.

  תהליך הערגול יכול להתבצע אך ורק על ידי אנשים בעלי ידע מקצועי מעמיק בנושא והיכרות יסודית עם המכונה אשר מופעלת לצורך התהליך. ערגול צינורות היא משימה מורכבת אשר דורשת שימוש בכלים מיוחדים ורק עובדים אשר עברו את ההכשרה המתאימה ומקבלים הסמכה לשם ביצוע משימה זו מורשים לבצע את תהליך זה.

  חברה מנוסה לעבודה מקצועית

  עבודה עם מתכות ומכונות כיפוף וערגול דורשות ניסיון רב וידע טכני נרחב. אנו בחברת סייג כיפופים בע"מ מתעסקים בין היתר בעבודות ערגול צינורות ומקפידים על התאמת החומרים האיכותיים ביותר לסוג העבודה שתצטרכו. אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר או לבקר בסניפינו על מנת שנוכל לסייע לכם לבחור את החומרים המתאימים ביותר בשביל המוצרים אותם אתם מעוניינים שניצור עבורכם. גם במצב בו אתם לא בטוחים לחלוטין בפרטים הספציפיים בנוגע לרעיון אותו אתם רוצים לממש, הצוות המקצועי והמנוסה שלנו ישמח לעמוד לשירותכם ולהעניק לכם חוות דעת מקצועית בכל הקשור לדרכי הביצוע הטובות והמתאימות ביותר לנוגע לפרויקט שלכם.

  למעלה

  השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

   ּ